Корзина
569 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
mbbm.com.ua
+380675226409Київстар
+380509939211Vodafone
+380564040360Городской
Добавить отзыв

ГАРЯЧИЙ РОЗПРОДАЖ від добре відомого KIT

ГАРЯЧИЙ РОЗПРОДАЖ від добре відомого KIT

Акційні ціни на пристроі відомого виробника KIT

ГАРЯЧИЙ РОЗПРОДАЖ від добре відомого KIT

Ціни знижено, кількість обмежена!

 

KIT USB-C Multiport Adaptor

Встигніть придбати мегафункціональні адаптери KIT USB-C Multiport Adaptor, що надають вашому ноутбуку додатково три USB 3.0 порти та SD/microSD картрідер. З таким компактним пристроєм можливо легко скопіювати інформацію з флеш-накопичувача чи карти пам’яті, підключити принтер чи сканер сидячи вдома, кафе, потязі. Також увійти до простору Інтернет за допомогою USB 3G-модему стане напрочуд легко. Такі адаптери доступні у двох кольорах (Gold/Silver), що так знайомі прихильникам Apple.

KIT не забув за автолюбителів, тому дарує супер ціну на:

Пусковий пристрій для автомобілей Kit Car Jump Starter

Напевно у кожного автомобіліста була ситуація, коли могла машина заглухнути взимку прямо в полі. Для таких випадків існує вірний і надійний помічник від KIT - Пусковий пристрій для автомобілей Kit Car Jump Starter Power Bank.

Автомобільний пусковий акумулятор Car Jump Starter - це автономний пусковий пристрій, який дозволяє завести абсолютно будь-який автомобіль з повністю розрядженим акумулятором або навіть без акумулятора, але і зарядити будь-яку техніку.

Застосування пристрою є особливо актуальним у випадках, коли сів акумулятор, а навколо немає електрики або того, хто вам зміг би допомогти.

 

Придбати продукцію