Корзина
521 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
МобіБУМ
+380675226409
+380509939211
Корзина

Мультсеріал «Monkart» на каналі «ПлюсПлюс»!

Мультсеріал «Monkart» на каналі «ПлюсПлюс»!

На дитячому телеканалі «ПлюсПлюс» стартував захопливий мультфільм про лігу гоночних перегонів «Монкарт». Яскрава 3D-анімація, цікавий і динамічний сюжет. До речі, фігурки «Monkart» від Young Toys вже магазині МобіБУМ!

Мультсеріал «Monkart» на каналі «ПлюсПлюс»!

На дитячому телеканалі «ПлюсПлюс» стартував захопливий мультфільм про лігу гоночних перегонів «Монкарт». Яскрава 3D-анімація, цікавий і динамічний сюжет – неодмінно припадуть до душі як хлопчикам, так і дівчатам. До речі, новий бренд іграшок однойменного мультсеріалу «Monkart» від Young Toys вже магазині МобіБУМ!

 

Усі фігурки з колекції «Monkart» виготовлені із якісного пластику. Герої королівства виглядають дуже ефектно і яскраво. Вони вражають своєю унікальністю, деталізацією та палітрою кольорів.

Іграшки бренда доволі специфічні, адже мають відповідну тематику та стилістику, проте надзвичайно цікаві й стануть до вподоби не лише прихильникам мультсеріалу. 

Іграшки з колекції «Monkart» поділяються на 2 серії : Bitroid та Megaroid. 

Особливості серій та принцип дії іграшок

Іграшки із серії «Bitroid» складаються з 3-х частин: машинка-трансформер з головою монстра, машинка-трансформер з нижньою частиною робота та меч із кнопкою запуска для трансформації обох машинок у робота. Висота зібраного робота 10,5 см.

Машинка-трансформер (нижня частина робота) за допомогою магніту кріпиться до меча (пускового механізму). Друга машинка (верхня частина робота) розташовується дещо на відстані. Натиснувши на кнопку на мечі, «нижня» машинка стартує і стикується з «верхньою», автоматично трансформуючись у робота.

Кожна машинка цікава і по окремості. «Верхня» машинка може їхати далеко вперед, складаючи гідну конкуренцію «верхнім» машинкам з інших наборів. Нижня машинка ефектно розвертається на 180 градусів, якщо її запустити вперед.

Іграшки із серії «Megaroid»  складаються з 2-х частин: велика машинка-трансформер та маленька машинка-трансформер. Ця серія являє собою вдосконалену версію «Bitroid». Висота зібраного робота 15 см.

Механізм дії іграшки доволі простий, при тому вона виконує аж два перетворення: трансформацію у великого робота та назад у машинку. 

Щоб машина перетворилась у великого робота, необхідно запустити маленьку машину у більшу, після чого остання видовищно трансформується за лічені секунди!

Для того, щоб робот перетворився на велику машину, необхідно зняти маленьку машинку з робота. Після чого вручну перетворити робота у велику машину. 

З іграшками «Monkart» кожна дитина зможе відчути себе героєм, який керує своїм власним монстром, що трансформується!

До переваг іграшок нового бренда «Monkart» можна сміливо віднести:

  • високу якість
  • надзичайно технологічну конструкцію
  • захоплюючі трансформації
  • міцність та надійність

Іграшки з функцією трансформації розвивають у дітей моторику рук, просторове мислення, тренують пам’ять та уважність.

Усі частини іграшок «Monkart» сумісні один з одним.

Мультсеріал Монкарт розповідає про турніри та мандри, перегони та бої. Головні герої зустрічаються з великою кількістю супротивників і знаходять нових вірних друзів.

Дивіться, грайте та фантазуйте разом із героями мультсеріалу Monkart!

 

Придбати продукцію:
Другие новости
  • Дайте два!
    При покупке 2-х наборов YW624312+YW624311 или YW624303+YW624301 получи арену YW624903 в подарок! Только до 31 декабря 2018 года!
  • Іграшкові бластери Silverlit Laser M.A.D
    Нове екіпірування для лазерної гри, що скасовує обмеження та кордони у проведенні поєдинків. Створюйте арену для лазертагів просто посеред будинку, або на вулиці, у будь-який момент – незалежно від погоди та часу. Лазери бластерів Laser M.A.D...