
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ21A Brilliant 36W dual port QC3.0 car charger Black (6941991101205) Чорний
- Готово к отправке
- Код: ko-4540
299 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ21A Brilliant 36W dual port QC3.0 car charger Black (6941991101205)
колір: Чорний
Опис
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ21A Brilliant 36W dual port QC3.0 car charger Black забезпечує швидкий та стабільний заряд. У пристрої передбачена багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження та короткого замикання.
Аксесуар має два USB-порти, що підтримують технологію Quick Charge 3.0, таким чином забезпечують високу швидкість зарядки. Максимальна потужність одного виходу – 18 W.
Аксесуар може використовуватися в легкових та вантажних автомобілях на 12 і 24 V бортових напругах. Модель виготовлена з високоякісного пластику і металу та має компактні розміри.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Цвет | Черный |
| Количество USB-портов | 2 |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 25 г |
| Выходная мощность | 36 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Выходной ток | 5 A |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | BZ21A |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
- Цена: 299 ₴






