
Зовнішній акумулятор HOCO J117A Esteem PD20W magnetic power bank(10000mAh) White (6942007605830) Білий
- Готово до відправки
- Код: ko-7402
899 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній акумулятор HOCO J117A Esteem PD20W magnetic power bank(10000mAh) White (6942007605830)
колір: Білий
Опис
Отримайте надійний та потужний заряд для вашого гаджета завдяки зовнішньому акумулятору Hoco J117A Esteem PD20W. Забудьте про вимкнені пристрої через розряджений акумулятор. Цей power bank забезпечить ваші гаджети енергією, де б ви не були.
Основні переваги:
- Ємності 10,000 mAh вистачить, щоб зарядити смартфон, навушники й смартгодинник.
- Підтримка технології Power Delivery 20W забезпечує ефективну й швидку зарядку.
- Вбудована система безпеки захищає від перенапруги, перегріву та короткого замикання.
- Сумісний з різними пристроями, включаючи смартфони, планшети та інші гаджети.
- Зручний дизайн для носіння в сумці чи кишені.
- LED-індикатор вказує рівень залишкового заряду пристрою.
- Підтримка технології бездротової зарядки.
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк уперше, заряд батареї, що залишився, який відображається на дисплеї, може бути неточним. Після 1-2 разів повного заряджання та розряджання індикатор відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування відключили електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Білий |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Вихідні інтерфейси | MagSafe |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 1 |
| Мoдель | J117A Esteem |
| Потужність | 20 W |
| Підтримка MagSafe | Да |
| Тип батареї | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 899 ₴







