
Зовнішній акумулятор ACEFAST M16-5000 PD18W ultra-thin magnetic wireless charging power bank with stand Black (6974316283997)
- Готово до відправки
- Код: ko-36260
1 299 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор ACEFAST M16-5000 PD18W ultra-thin magnetic wireless charging power bank with stand Black (6974316283997)
колір: Чорний
Опис
Зовнішній акумулятор ACEFAST M16-5000 PD18W ultra-thin magnetic wireless charging power bank with stand Black — це портативний зарядний пристрій, який дозволяє заряджати різні пристрої, такі як смартфони, планшети, навушники, фітнес-браслети та інші, коли вони вимагають додаткового живлення.
ПОТУЖНІСТЬ
Ця модель має ємність 5 000 mAh, що дозволяє заряджати смартфони до 2 разів. Крім того, вона підтримує швидку зарядку потужністю до 18 W, що дозволяє заряджати пристрої швидше, ніж звичайні зарядні пристрої. Power Bank ACEFAST M16 має вбудовану бездротову зарядну платформу, яка підтримує швидку бездротову зарядку потужністю до 7.5W.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Крім того, модель ACEFAST M16 має магнітну платформу, яка дозволяє зручно тримати ваш смартфон під час зарядки. Вона також має компактний розмір і легко поміщається в кишені або сумці, що робить її ідеальним вибором для подорожей або використання в повсякденному житті. Для зарядки ACEFAST M16 використовується кабель USB Type-C, який входить в комплект. Крім того, пауербанк підтримує швидку зарядку Quick Charge 3.0, що дозволяє заряджати підтримувані пристрої ще швидше.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 125 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-C; бездротовий |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 18 W |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | PC пластик + алюміній |
| Мoдель | M16 |
| Підтримка MagSafe | Да |
| Розміри | 101 × 64.5 × 10.2 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
- Ціна: 1 299 ₴








