
Зовнішній акумулятор ACEFAST M28-10000 22.5W fast charging power bank with cable Black (6974316285984) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-36252
899 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор ACEFAST M28-10000 22.5W fast charging power bank with cable Black (6974316285984)
колір: Чорний
Опис
Зовнішній акумулятор ACEFAST M28-10000 22.5W fast charging power bank with cable Black — компактний портативний акумулятор ємністю 10000 мАг з LED-індикатором рівня заряду та підтримкою стандарту PD+QC3.0 — тобто швидкої зарядки. Має два вхідні/вихідні порти USB-C та вихідний порт USB-А з підтримкою потужності до 22,5 Вт. В комплект входить кабель з роз'ємами Type-C.
Завдяки високій потужності дозволить витратити вдвічі менше часу на зарядку смартфона з підтримкою стандарту PD/QC 3.0. А це дуже корисне доповнення, якщо ви подорожуєте чи знаходитесь поза домом і час для вас реально важливий.
Виготовлений з якісного та вогнестійкого пластику, має ребристе покриття, що не залишає помітних слідів від пальців та зручне на дотик. Надійно зібраний корпус не розсипиться від легких ударів та падінь.
Є компактним та зручним у використанні. Батарея вашого смартфона швидко сідає? Повербанк ACEFAST M28 можна без зайвих клопотів носити з собою та брати у будь-яку подорож. Адже він займе мінімум місця у вашій сумці чи рюкзаку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 174 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Індикація | Дисплей |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхідні інтерфейси | 2 × Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Комплект постачання | Пауербанк; кабель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Матеріал корпусу | PC |
| Мoдель | M28 |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 71.1 × 54.2 × 29.5 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
- Ціна: 899 ₴








