
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ86 Victoria power bank(20000mAh) Black (6941991126468) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-36250
799 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ86 Victoria power bank(20000mAh) Black (6941991126468)
колір: Чорний
Опис
BOROFONE BJ86 Victoria power bank(20000mAh) Black — портативний акумулятор ємністю 20000 мАг з LED-індикатором рівня заряду. Має два вхідні порти USB-C / Micro-USB і подвійний вихідний порт USB A. Зможе одночасно заряджати 2 пристрої.
Виготовлений з якісного та вогнестійкого пластику, має ребристе покриття, що не залишає помітних слідів від пальців та зручне на дотик. Надійно зібраний корпус не розсипиться від легких ударів та падінь.
Попри свою ємність є достатньо компактним та зручним у використанні — розміри 143 х 67.5 х 29 мм, вага: 400 грам. Батарея вашого смартфона швидко сідає? Power bank BOROFONE BJ86 можна без зайвих клопотів носити з собою та брати у будь-яку подорож. Адже він займе небагато місця у вашій сумці чи рюкзаку та дозволить на тиждень забути про пошуки розетки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал корпусу | ABS+PC |
| Мoдель | BJ86 |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 143 × 67.5 × 29 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
- Ціна: 799 ₴








