
Інтелектуальна централь Ajax Hub gsm ethernet jeweller бездротова чорний (000002440)
- Немає в наявності
- Код: 000002440
6 849 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Інтелектуальна централь Ajax Hub, gsm, ethernet, jeweller, бездротова, чорний
Ajax Hub примножує можливості кожного пристрою Ajax. Він контролює їх роботу і збирає дані за допомогою інноваційної бездротової технології Jeweller, яка дозволяє розкинути мережу на відстані до 2000 метрів на відкритому просторі або на декількох поверхах бізнес-центру. Hub аналізує загрози, відсіває помилкові спрацьовування і моментально, вказують на ризик. Технології захисту від саботажу роблять Ajax Hub неприступним. Так само як і приміщення, що охороняється. Система працює на Ethernet c підключенням GSM в якості резервного каналу зв'язку. Хаб повідомляє про тривоги за допомогою push-повідомлень, SMS або телефонного дзвінка. Ajax Hub обслуговує до 100 пристроїв.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 320 |
| Вага в пакованні | 0.57 кг |
| Відеоспостереження | Відеокамери з підтримкою rtsp |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діапазон | До 2000 м / зв'язку з датчиками на відкритому просторі |
| Додатково | Підтримка sim-картmini sim 2g |
| Доступні програми для платформ | Ios 9 і вище, Android 4.1 і вище |
| Категорія | Центральні блоки та комплекти сигналізації |
| Максимальна кількість під'єднаних пристроїв | 100 |
| Максимальна кількість користувачів | 50 |
| Потужність радіосигналу | 25 мВт |
| Об'єм в пакованні | 0.0018 м3 |
| Живлення | Аккумулятор / резервний Li-Ion 2 Ач, до 15 год автономної роботи |
| Робоча температура | -10º до +50ºc |
| Радіо протокол | Jeweller / 868.0-868.6 або 868.7-869.2 МГц в залежності від регіону продажу |
| Розмір в пакованні | 190 х 240 х 40 мм |
| Розміри | 162.7x162.7x35.9 |
| Мережевий інтерфейс | Ethernet, Gsm / 850/900/1800/1900 МГц |
| Тип | Інтелектуальний центр системи безпеки |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 6 849 ₴

