
Реле одноклавішний вимикач димер Ajax LightCore Dimmer 1-gang for LightSwitch Jeweler бездротовий (000051254)
- Готово до відправки
- Код: 000051254
2 799 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Реле одноклавішний вимикач димер Ajax LightCore Dimmer 1-gang for LightSwitch, Jeweler, бездротовий
Ajax LightSwitch (Dimmer) Jeweller - це бездротовий розумний сенсорний вимикач світла з функцією димування, що дозволяє керувати освітленням у приміщенні через мобільний додаток Ajax. Призначений для встановлення без нейтралі, він підтримує різні види ламп, включаючи лампи розжарювання, світлодіодні та галогенні лампи. Основна перевага - це можливість регулювання яскравості освітлення тривалим натисканням на сенсорну панель або через додаток.Цей пристрій чудово підходить для сучасних інтер'єрів і може інтегруватися з іншими пристроями Ajax, забезпечуючи додатковий комфорт та безпеку користувачам.

Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.06 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діапазон | До 900 м |
| Діапазон вимірювання температури | -10 / - +40 °С |
| Додатково | Аутентифікація пристрою, Захист від підміни, Блокове шифрування, Потужність комутованого приладу: 8-150 ва |
| Клас захисту | IP20 |
| Напруга живлення | 230 в / (50 Гц) |
| Об'єм в пакованні | 0.0002 м3 |
| Живлення | 230в 50гц |
| Споживання енергії | 0.25 Вт |
| Робоча вологість | До 75%/ (без утворення конденсату) |
| Радіо протокол | Jeweller |
| Розмір в пакованні | 80 х 80 х 30 мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Розумне реле |
- Ціна: 2 799 ₴

