
УМБ HOCO Edge PD fully compatible power bank with two cables J171A 20000mAh |1USB/1Type-C, 22.5W/3A, PD/QC| black (6942007676991)
- Готово до відправки
- Код: up-000012691-24516
1 009 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
УМБ HOCO Edge PD fully compatible power bank with two cables J171A 20000mAh |1USB/1Type-C, 22.5W/3A, PD/QC| black (6942007676991)
колір: Чорний
УМБ HOCO Edge PD fully compatible power bank J171A 20000mAh – потужний повербанк із вбудованими кабелями
HOCO J171A – це високопродуктивний повербанк ємністю 20000mAh із вбудованими кабелями USB-C і Lightning. Пристрій підтримує швидку зарядку PD/QC, дозволяє одночасно заряджати декілька пристроїв і оснащений LED-екраном для контролю рівня заряду.
Основні характеристики:
✔ Ємність: 20000mAh (77Wh)
✔ Номінальна ємність: 12000mAh
✔ Вхід USB-C: до 18W
✔ Вихід:
• USB-C/USB-C кабель – до 20W (PD / QC / FCP / AFC)
• USB-A – до 22.5W (QC / FCP / SCP / AFC)
• Lightning кабель – 5V / 2A
✔ Загальний вихід: 5V / 2A
✔ Дисплей: LED цифровий індикатор рівня заряду
✔ Матеріали: PC + ABS вогнестійкий корпус + літій-полімерний акумулятор
✔ Розмір: 110 × 70 × 28.5 мм
✔ Вага: 330 г
Функції:
✔ Вбудовані кабелі USB-C і Lightning для максимальної зручності
✔ Підтримка швидкої зарядки PD / QC / FCP / AFC
✔ Одночасна зарядка декількох пристроїв
✔ LED-індикатор для контролю рівня заряду
✔ Міцний і компактний корпус із захистом від перегріву та перенапруги
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB для заряджання | 1USB |
| Швидке заряджання QC| PD | Да |
| Дод. роз'єми | Type-c |
| Ємність | 20000mAh |
| Заводський артикул | 6942007676991 |
| Заряджання за технологією QI | Немає |
| Кабель в комплекті | Combo |
| Потужність (W) | 22.5W |
| Показник заряду | LCD Display |
| Сила струму (А) | 3.0A |
- Ціна: 1 009 ₴







