
Світильник Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp Dark Gray (DGRAD-0G) Білий-нейтральний-теплий
- Готово к отправке
- Код: ko-226
499 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Світильник Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp Dark Gray (DGRAD-0G)
колір: Білий-нейтральний-теплий
Опис
Світильник Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp Dark Gray ─ підходить для читання ввечері, підсвічування нот, роботи за столом чи ноутбуком. Завдяки невеликій вазі та компактним розмірам світильник можна взяти з собою у поїздку.
Дископодібна матова лінза забезпечує відмінне освітлення всього робочого столу, пом'якшує інтенсивний промінь світла, роблячи його безпечним для очей.
Настільна кільцева лампа на гнучкій ніжці має м'яке, натуральне світло з температурою 4000К. Цей тип освітлення є розслаблюючим для очей під час читання чи роботи за столом, ноутбуком.
Сенсорна кнопка в основі лампи відповідає за включення/вимикання аксесуара та перемикання між трьома режимами яскравості.
Вбудований акумулятор ємністю 350мАч надає живлення на 5 годин безперервної роботи при максимальній яскравості та до 24 годин при мінімальній.
Гнучка ніжка має силіконову оболонку, яка не схильна до деформації при згинанні. Прищіпка для кріплення з плаваючою основою надійно захоплює плоскі об'єкти завтовшки до 28мм.
У комплект поставки входить настільна лампа, прищіпка для кріплення та кабель MicroUSB.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип крепления | Прищепка |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 350 mAh |
| Вид встановлення | Кріпиться за стіл |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Димерування (регулювання яскравості) | З димеруванням |
| кабель | MicroUSB |
| Цвет | Білий-нейтральний-теплий |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | Пластик |
| Мoдель | Comfort Reading Mini Clip Lamp |
| Мощность | 3 W |
| Розміри | 290 × 43 × 30 мм |
| Температура кольору | 4000K |
| Тип джерела світла | Вбудований світлодіод (LED) |
| Час заряджання | 2 год |
- Цена: 499 ₴





