
Корпус для комп'ютера EATX W/O PSU GAMEMAX FORGE AB
- Готово до відправки
- Код: el-1452929
2 099 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус для комп'ютера EATX W/O PSU FORGE AB GAMEMAX
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Форм-фактор | EATX |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 386 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Summary | GameMax FORGE AB. Формат: Midi Tower, Тип: ПК, Колір товару: Чорний. Встановлені вентилятори (передня панель): 3x 120 mm, підтримувані діаметри вентиляторів (передня панель): 120 mm, Встановлені вентилятори (задня панель): 1x 120 mm |
| Антипиловий фільтр | Да |
| Блок живлення в комплекті | Немає |
| Бокове вікно | Да |
| Вага | 4100 |
| Вага в пакованні | 4.95 кг |
| Висота | 449 |
| Висота паковання | 433 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина паковання | 486 |
| Рідинне охолодження встановлене | Да |
| Заводський номер | FORGE AB |
| Кнопка увімкнення/вимкнення | Да |
| Кнопка скидання параметрів | Да |
| Кількість 2.5" слотів | 3 |
| Кількість 3.5" відсіків | 2 |
| Кількість USB-портів С-типу | 1 |
| Кількість у палітрі | 0 |
| Кількість портів USB 2.0 | 1 |
| Кількість портів USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Кількість портів USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-С | 1 |
| Кількість розширювальних роз'ємів | 7 |
| Комбінований порт навушників/мікрофона | Да |
| Максимальна висота кулера процесора | 155 |
| Максимальна довжина графічного адаптера | 330 |
| Максимальна кількість вентиляторів (верхня панель) | 2 |
| Максимальна кількість вентиляторів (задня панель) | 1 |
| Максимальна кількість вентиляторів (нижня панель) | 2 |
| Максимальна кількість вентиляторів (передня панель) | 3 |
| Маса брутто | 4900 |
| Матеріал | Метал |
| Обсяг | 0.05606 |
| Освітлення | Да |
| Панель (і) із загартованого скла | Да |
| Підтримувані діаметри вентиляторів (верхня панель) | 120 |
| Підтримувані діаметри вентиляторів (задня панель) | 120 |
| Підтримувані діаметри вентиляторів (нижна панель) | 120 |
| Підтримувані діаметри вентиляторів (передня панель) | 120 |
| Підтримувані розміри жорсткого диска | 2.5 |
| Підтримувані розміри заднього радіатора | 120 |
| Підтримувані розміри переднього радіатора | 120 |
| Підтримувані форм-фактори материнської плати | ATX |
| Підтримуються верхні розміри радіаторів | 240 |
| Підходить для | Ігровий |
| Розташування підсвічування | Верх |
| Тип | ПК |
| Товщина матеріалу | 0.4 |
| Удосконалене керування кабелями | Да |
| Встановлені вентилятори (верхня панель) | 2x 120 mm |
| Встановлені вентилятори (задня панель) | 1x 120 mm |
| Встановлені вентилятори (передня панель) | 3x 120 mm |
| Формат | Midi Tower |
| Колір освітлення | Зелений |
| Колір товару | Чорний |
| Ширина | 205 |
| Ширина паковання | 255 мм |
- Ціна: 2 099 ₴

