
Зовнішній акумулятор Baseus Magnetic Mini Wireless Fast Charge Power Bank 10000mAh 20W White (PPCX070002) Білий
- Готово до відправки
- Код: ko-14880
1 599 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор Baseus Magnetic Mini Wireless Fast Charge Power Bank 10000mAh 20W White (PPCX070002)
колір: Білий
Опис
Універсальний і портативний зарядний пристрій. Підійде для зарядки плеєра, навушників, смартфона, планшета і навіть MacBook. Наявність трьох вихідних портів дозволяє заряджати три гаджета одночасно. Аксесуар підтримує стандарти швидкої зарядки Quick Charge 3.0 і Power Delivery на вході і виході. Ємності в 20 000 мАг вистачає на кілька підзарядок телефону. Далеко від цивілізації завжди зручно мати при собі такий запас енергії.
Портативна батарея виконана в класичному дизайні, виглядає розкішно і підійде до будь-якого смартфону. Вона стане елегантним доповненням до Вашого іміджу. Корпус портативної батареї виготовлений з міцних і зносостійких матеріалів, його складно зламати або пошкодити. Вся його лицьова поверхня має шорстку структуру, тому акумулятор, не вислизне з рук і не впаде.
Для перезарядки зовнішнього акумулятора передбачено три порти: Lightning, micro-USB і Type-C. Через два останніх можлива прискорена зарядка, за умови використання відповідного адаптера.
У аксесуара три вихідних порту. Два призначені для швидкої зарядки гаджетів, а один для звичайної. Через порт оранжевого кольору здійснюється зарядка за стандартом Quick Charge 3.0. Завдяки цьому гаджети заряджаються в чотири рази швидше звичайної зарядки і на 27 відсотків швидше QC 2.0. На лицьовій стороні корпусу вбудований круглий дисплей, який в режимі реального часу відображає: рівень заряду у відсотках і поточні параметри зарядки. Для перемикання між екранами необхідно використовувати кнопку живлення. Перевіряючи їх, Ви зможете оцінити як швидко зарядиться гаджет і коли треба поставити на зарядку зовнішній акумулятор.
Вбудована багаторівнева система захисту від стрибків напруги, короткого замикання, перегріву, перезарядження робить використання портативної батареї безпечним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Білий |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Мoдель | PPCX070002 |
| Потужність | 20 W |
| Тип батареї | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Стандартна |
- Ціна: 1 599 ₴









