
Зовнішній акумулятор Baseus Star-Lord Digital Display Fast Charge Power Bank 20000mAh 22.5W Black (PPXJ080001) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-15545
1 499 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор Baseus Star-Lord Digital Display Fast Charge Power Bank 20000mAh 22.5W Black (PPXJ080001)
колір: Чорний
Опис
Зовнішній акумулятор Baseus Star-Lord Digital Display 22,5W 20000 mAh — незамінна річ в умовах відсутності електроенергії, яка допоможе зарядити телефон, планшет, різні електронні пристрої. Дуже потужна та надійна автономна батарея високої якості з максимальною вихідною потужністю 22,5 Вт забезпечить поповнення заряду пристроїв за мінімальний проміжок часу.
Особливості зовнішнього акумулятора Baseus Star-Lord Digital Display 22,5 W 20000 mAh:
— Велика ємність акумулятора дозволяє до шести разів повністю зарядити смартфон або інший девайс.
— Наявність трьох роз'ємів двох типів — USB-A та Type-C забезпечує сумісність із широким колом пристроїв.
— Підтримує різні протоколи швидкої зарядки та працює з потужністю до 22,5 Вт.
— Оснащений цифровим дисплеєм, що показує точний рівень заряду акумулятора.
— Система надійно захищена від навантаження, глибокого розряду, перегріву чи короткого замикання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 450 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Індикація | Дисплей |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB; USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Мoдель | Star-Lord Digital Display Fast Charge Power Bank |
| Потужність | 22.5 W |
| Розміри | 154.8 × 69.4 × 29.5 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Стандартна |
- Ціна: 1 499 ₴










