
Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX SPARK BLACK
- Готово до відправки
- Код: el-1451165
2 299 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU SPARK BLACK GAMEMAX
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 413 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Summary | GameMax Spark BK. Формат: Настільний, Тип: ПК, Колір товару: Чорний. Підтримувані форм-фактори блока живлення: ATX. Підтримувані діаметри вентиляторів (задня панель): 120 mm, підтримувані діаметри вентиляторів (верхня панель): 120,140 mm |
| Антипиловий фільтр | Да |
| Блок живлення в комплекті | Немає |
| Бокове вікно | Да |
| Вага в пакованні | 5.5 кг |
| Висота | 337 |
| Висота паковання | 400 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина паковання | 470 |
| Заводський номер | SPARK BLACK |
| Інструкція | Да |
| Кнопка увімкнення/вимкнення | Да |
| Кількість 2.5" слотів | 3 |
| Кількість 3.5" відсіків | 1 |
| Кількість у палітрі | 0 |
| Кількість портів USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 1 |
| Кількість портів USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-С | 1 |
| Кількість розширювальних роз'ємів | 4 |
| Комбінований порт навушників/мікрофона | Да |
| Максимальна висота кулера процесора | 168 |
| Максимальна довжина блока живлення | 220 |
| Максимальна довжина графічного адаптера | 355 |
| Максимальна кількість вентиляторів (верхня панель) | 2 |
| Максимальна кількість вентиляторів (задня панель) | 1 |
| Максимальна кількість вентиляторів (нижня панель) | 3 |
| Матеріал | АБС пластик |
| Мoдель | Spark BK |
| Обсяг | 0.0554 |
| Панель (і) із загартованого скла | Да |
| Підтримувані діаметри вентиляторів (верхня панель) | 120 |
| Підтримувані діаметри вентиляторів (задня панель) | 120 |
| Підтримувані діаметри вентиляторів (нижна панель) | 120 |
| Підтримувані розміри вентилятора радіатора (нижна панель) | 240 |
| Підтримувані розміри жорсткого диска | 3.5 |
| Підтримувані форм-фактори блока живлення | ATX |
| Підтримувані форм-фактори материнської плати | DTX |
| Підтримуються верхні розміри радіаторів | 240 |
| Тип | ПК |
| Удосконалене керування кабелями | Да |
| Формат | Настільний |
| Колір товару | Чорний |
| Ширина | 204 |
| Ширина паковання | 275 мм |
| можливість рідинного охолодження | Да |
| форм-фактор маточиного диска | 2.5" |
- Ціна: 2 299 ₴










