
Зовнішній акумулятор WIWU Essen power bank 22.5W 10000mAh PN03 (3C) White (6977703650129) Білий
- Готово до відправки
- Код: ko-36310
599 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор WIWU Essen power bank 22.5W 10000mAh PN03 (3C) White (6977703650129)
колір: Білий
Опис
Зовнішній акумулятор WIWU Essen power bank 22.5W 10000mAh PN03 (3C) White має ємність 10000 мАг, 2 вихідних роз'єми USB-A та USB-С та вхідний USB-С роз'єм, що дозволяє заряджати одночасно 2 пристрої. Забезпечує вихідну потужність 22,5 Вт, завдяки якій підтримує стандарт Power Delivery, QC 3.0 — тому заряджатиме смартфон вдвічі швидше звичайного повербанку. Умова — підтримка стандарту швидкісної зарядки вашим ґаджетом.
Power bank виготовлено з якісного вогнестійкого пластику, що значно покращує та подовжує термін експлуатації девайсу. Надійна збірка гарантує стійкість до легких падінь та ударів — ви можете носити його всюди з собою не боячись, що акумулятор розлетиться від першого удару.
Літій-полімерний акумулятор має високу якість та стабільні показники роботи. Ваш смартфон заряджатиметься швидко та без перебоїв. Світлодіодний дисплей на корпусі показує рівень заряду та потужності швидкого заряджання.
Ємності портативної батареї в 10000 мАг вистачить до 3 повноцінних зарядок. Розміри повербанка роблять його зручним для носіння з собою — тепер можна не хвилюватись про низький заряд батареї не лише в подорожі чи поході, а й у міському транспорті чи за містом, де знайти розетку буде явно не легким завданням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WIWU |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 226 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Індикація | Дисплей |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Мoдель | PN03 |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
- Ціна: 599 ₴






