
Смарт-годинник WIWU SW01 Ultra Lite Silver (6976975614983) Сріблястий
- Готово до відправки
- Код: ko-36386
999 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Смарт-годинник WIWU SW01 Ultra Lite Silver (6976975614983)
колір: Сріблястий
Опис
Розумний годинник WiWU SW01 Ultra Lite, створений для користувачів, які вимагають як продуктивності, так і практичності. Виготовлений з високоякісних матеріалів та передових технологій, він забезпечує надійну якість, що підходить для щоденного використання вдома, в офісі чи в дорозі.
ПРЕМІАЛЬНА КОНСТРУКЦІЯ
Виготовлений з міцних матеріалів для забезпечення тривалої роботи.
РОЗУМНИЙ, КОМПАКТНИЙ ДИЗАЙН
Ідеально підходить для сучасних професіоналів та активного способу життя.
СТАБІЛЬНА ПРОДУКТИВНІСТЬ
Розроблений для стабільної та безперебійної роботи.
ШИРОКА СУМІСНІСТЬ
Бездоганно працює з різноманітними налаштуваннями та аксесуарами.
WiWU SW01 Ultra Lite — надійний вибір, якому довіряють завдяки його продуктивності, довговічності та професійному вигляду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WIWU |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 400 mAh |
| Бездротові інтерфейси | GPS-трекер, Bluetooth |
| Вага | 69 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Застосунок | WearFit Pro |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь + цинковий сплав |
| Мoдель | SW01 Ultra Lite |
| Обсяг оперативної пам'яті | 128 Mb |
| Розмір дисплею | 2.01" |
| Розміри | 49 × 44 × 14.4 мм |
| Спосіб зарядки | Бездротовий |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип харчування | Від акумулятора |
| Флеш пам'ять | 4 GB |
| Функції | IP68, моніторинг сну, вимірювання тиску, вимірювання кисню в крові, секундомір, спортивний режим, крокомір, Bluetooth-дзвінки тощо |
| Час роботи від акумулятора | До 7 днів хв |
- Ціна: 999 ₴




