
Кабель USB 2.0 Type-C M-M, 1.8 м, 100W, обплетення, PD, Choetech (XCC-1002) Чорний
- Немає в наявності
- Код: tdb-853528
379 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабель USB 2.0 Type-C M-M, 1.8 м, 100W, обплетення, PD, Choetech (XCC-1002)
колір: Чорний
Міцний та надійний кабель Choetech USB 2.0 Type-C M-M (XCC-1002) забезпечує швидкість обміну даними до 480 Мбіт/с. Він дає можливість одночасно живити USB Type C смартфони, планшети, ноутбуки, ігрові консолі та здійснювати з ними обмін даними.
Кабель підтримує протокол швидкої зарядки PD100W та розрахований на потужність до 100 Вт. Вбудований інтелектуальний чіп забезпечує стабільну напругу, що дозволяє збільшити швидкість зарядження.
Кабель Choetech USB 2.0 Type-C M-M обплетений нейлоновою ниткою чорного кольору, він є тонким і дуже гнучким та не ламається на згинах. Довжина кабелю – 1,8 м.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHOETECH |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.089 |
| Вага нетто | 0.052 |
| Версія | USB 3.1 |
| Висота | 0.5 |
| Висота пакування | 16 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 1.8 |
| Довжина пакування | 1.7 см |
| Заводський номер | 6971824973099 |
| Мoдель | XCC-1002 |
| Роз'єм 1 | Type-C |
| Роз'єм 2 | Type-C |
| Ширина | 1 |
| Ширина пакування | 16 см |
- Ціна: 379 ₴






