
Зовнішній акумулятор WUW TUGII-Y03 15W magsafe 10000mAh Black (Y03W) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-33163
999 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор WUW TUGII-Y03 15W magsafe 10000mAh Black (Y03W)
колір: Чорний
Опис
WUW Y03 15W magsafe 10000mAh Black — це компактне, функціональне рішення для швидкої максимально комфортної зарядки портативних гаджетів. Він виділяється практичною конструкцією, підтримкою технології MagSafe та швидкої зарядки в обидві сторони.
ОСОБЛИВОСТІ
− Вишуканий дизайн з практичними деталями, округленими кутами та ребрами.
− Приємна на дотик матова поверхня, яка запобігає вислизанню з рук.
− Компактні розміри (103×67×15.5 мм) та невелика вага.
− Енергоефективна батарея ємністю 10000mAh (38,5Wh).
− Підтримка технології MagSafe та універсальний роз'єм Type-C, здатний постачати живлення в обидві сторони.
− Потужність на виході магнітної бездротової зарядки: 5, 7.5, 10 та 15W.
− Максимальна потужність на вході роз'єму Type-C: 18W (5V/3A, 9V/2A).
− Максимальна потужність на виході роз'єму Type-C: 20W (5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A).
− Загальна максимальна сила струму на виході: 3A при напрузі 5V.
− Багаторівнева система захисту від перезаряду, перерозряду, перевантаження по струму, стрибків напруги та короткого замикання.
Power bank WUW Y03 15W magsafe 10000mAh Black стане чудовим доповненням до iPhone (12 та новіше), забезпечивши його зручне використання під час зарядки. Крім того, підтримка дротової та бездротової зарядки визначає його сумісність із величезною кількістю інших портативних гаджетів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-C; бездротовий |
| Вхід | 5 V / 3 A; 9 V / 2 A; 12 V / 1.5 A |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 15 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 1 |
| Мoдель | Y02 |
| Потужність | 15 W |
| Підтримка MagSafe | Да |
| Розміри | 103 × 67 × 15.5 мм |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge 3.0; Qi |
- Ціна: 999 ₴


