
Адаптер кронштейн Ulanzi Vijim U-80L Mini Ball Head with Arca Swiss (UV-2235 U-80L) (2235) Чорний
- Готово к отправке
- Код: ko-23287
1 199 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Адаптер кронштейн Ulanzi Vijim U-80L Mini Ball Head with Arca Swiss (UV-2235 U-80L) (2235)
колір: Чорний
Опис
Адаптер Ulanzi U-80L з шаровою головкою з алюмінієвого сплаву та Arca Swiss — це не просто звичайна шарова головка. Це пристрій, який революціонізує спосіб зйомки фотографій і відео. Завдяки інноваційному дизайну та комплексним функціям U-80L готовий стати безцінним помічником для фотографів і відеооператорів будь-якого рівня.
ОСОБЛИВОСТІ:
• Система швидкої установки: стандартна швидкороз’ємна пластина Arca Swiss з обмеженим положенням може запобігти випадковому падінню ваших пристроїв.
• Сумісний зі штативами з різьбою 1/4 дюйма.
• Регулювання кута на 360 градусів.
• Завдяки U-подібній конструкції виїмки шарова головка може швидко перемикатися між вертикальною і горизонтальною зйомкою.
• Обертовий «холодний башмак»: обирайте найкращий кут для свого мікрофона чи світла.
• Велика нековзна силіконова накладка зверху.
• Витримує вагу обладнання до 10 кг.
З Ulanzi U-80L ви відчуєте гнучку та потужну фото- та відеозйомку. Незалежно від того, чи фотографуєте ви в студії, знімаєте відео на свіжому повітрі або створюєте вміст для соціальних мереж, U-80L готовий стати цінним помічником у виведенні вашої роботи на новий рівень.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 111 г |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Диаметр | 32.5 мм |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | Шарова головка; документація |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Мoдель | U-80L |
| Розміри | 66.7 × 66 × 32.5 мм |
| Совместимость | Світло, мікрофони, камери |
| Тип крепежа | Холодний черевик, різьба 1/4" |
- Цена: 1 199 ₴








