
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ82 Dawn magnetic power bank(5000mAh) Black (6941991124792) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-36559
699 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ82 Dawn magnetic power bank(5000mAh) Black (6941991124792)
колір: Чорний
Опис
Зовнішній акумулятор Borofone BJ82 — компактна універсальна батарея, яка дозволить швидко і безпечно зарядити будь-який з ваших гаджетів. Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 5000 мАг.
Зарядний пристрій практично в використанні. Поміщається в будь-яку сумку або навіть кишеню. Його зручно брати з собою, не турбуючись про випадкове пошкодження під час транспортування.
БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА
Головна особливість цього повербанка — бездротова зарядка на 5W. Це робить повербанк універсальним і зручним рішенням для зарядки гаджетів без використання кабелів. Пристрій завжди готове до використання. Наприклад, щоб почати заряджати телефон за допомогою бездротової зарядки, достатньо прикласти до нього портативний акумулятор. Магнітне кріплення спрощує процес зарядки, роблячи його швидким і ефективним.
ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ
Корпус батареї виготовлений з вогнестійкого пластику. LED-індикатор на корпусі відображає рівень заряду батареї.
Повербанк компактний і легкий, що робить його зручним для транспортування. Має захист від перезарядки, короткого замикання і перегріву.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ:
− бездротова зарядка;
− дозволяє одночасно заряджати 2 пристрої — через USB і бездротовим способом;
− компактні розміри і невелика вага;
− оснащений захистом від короткого замикання і перегріву;
− індикатор заряду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 140 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; бездротовий |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал корпусу | ABS+PC |
| Мoдель | BJ82 |
| Підтримка MagSafe | Да |
| Розміри | 100×64×16 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
- Ціна: 699 ₴








