
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ84A Smooth power bank with four cables(20000mAh) Black (6941991126178) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-36249
899 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ84A Smooth power bank with four cables(20000mAh) Black (6941991126178)
колір: Чорний
Опис
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ84A Smooth power bank with four cables(20000mAh) Black стане ідеальним рішенням для повсякденного використання, подорожей та ділових поїздок. Його функціональність, компактний розмір та надійність гарантують, що ви завжди залишаєтеся на зв’язку зі своїми гаджетами.
ОСОБЛИВОСТІ:
− Велика ємність: Ця модель має ємність 20000mAh, що гарантує тривалий період збереження заряду для ваших пристроїв. Ви зможете без проблем заряджати смартфони, планшети та інші гаджети.
− Універсальні USB-порти: Павербанк обладнаний одним USB-А та кабелями для зарядки різних гаджетів, що забезпечує зручність використання.
− Вбудовані кабелі: В комплекті є вбудовані кабелі Type-C, Lightning та microUSB та USB-A, що дозволяє заряджати ваші пристрої без зайвих зусиль.
− Безпечна зарядка: Багаторівневий захист від замикань і перегрівів забезпечує надійність та безпеку при використанні.
− Вогнетривкі матеріали: Павербанк виготовлений з вогнетривких матеріалів, що підвищує його безпеку в експлуатації.
− Зручність заряджання: Заряджайте павербанк через роз'єми Type-C або вбудований USB-кабель для зручності використання.
− Індикація: Світлодіодні індикатори показують рівень заряду, що дозволяє легко контролювати залишок енергії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 420 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; Вбудовані кабелі: USB-C, MicroUSB, Lightning |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; вбудований кабель USB Type-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Матеріал корпусу | ABS+PC |
| Мoдель | BJ84A |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 147×68×33 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
- Ціна: 899 ₴









