
УМБ Dudao 10000mAh K10 12W 2xUSB A,USB C IN Black 6977196682164
- Готово к отправке
- Код: tdb-906713
499 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
УМБ Dudao 10000mAh K10 12W 2xUSB-A,USB-C (IN) Black
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dudao |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 10000 мАч |
| Вес | 178 |
| Вага брутто | 0.24 |
| Вага нетто | 0.178 |
| Высота | 0 |
| Висота пакування | 16 см |
| Выходной ток | 2.4 |
| Гарантія | 12 |
| Длина | 0 |
| Довжина пакування | 4 см |
| Заводський номер | 6977196682164 |
| Мoдель | 6977196682164 |
| Ширина | 0 |
| Ширина пакування | 9 см |
- Цена: 499 ₴





