
УМБ Dudao 20000mAh K15 Pro 22,5W PD USB A,USB C In/Out,with built in USB C/Lightning cables Black 6977196682430
- Готово до відправки
- Код: tdb-906712
1 099 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УМБ Dudao 20000mAh K15 Pro 22,5W PD USB-A,USB-C In/Out,with built-in USB-C/Lightning cables Black
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dudao |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 20000 маг |
| Вага | 498 |
| Вага брутто | 0.548 |
| Вага нетто | 0.498 |
| Висота | 2.6 |
| Висота пакування | 18 см |
| Вихідний струм | 4.5 |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 7.2 |
| Довжина пакування | 4 см |
| Заводський номер | 6977196682430 |
| Мoдель | 6977196682430 |
| Ширина | 14.7 |
| Ширина пакування | 12 см |
- Ціна: 1 099 ₴






