
УМБ Aspiring 40000mAh Vigor 40 65W PD 2xUSB A, 2xUSB C, LED, Black PPVG.V04
- Готово до відправки
- Код: tdb-907020
3 999 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УМБ Aspiring 40000mAh Vigor 40 65W PD 2xUSB-A, 2xUSB-C, LED, Black
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aspiring |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.93 |
| Вага нетто | 0.828 |
| Висота | 5.6 |
| Висота пакування | 7 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 6.8 |
| Довжина пакування | 10 см |
| Мoдель | PPVG.V04 |
| Ширина | 14 |
| Ширина пакування | 17 см |
- Ціна: 3 999 ₴








