
УМБ HOCO Fast fully compatible power bank with digital display 20000mAh J121A |2USB/Type C, 5A/22.5W, QC/PD| black 6942007608992
- Немає в наявності
- Код: up-000010483-24016
949 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УМБ HOCO Fast fully compatible power bank with digital display 20000mAh J121A |2USB/Type-C, 5A/22.5W, QC/PD| (6942007608992) black
колір: Чорний
HOCO Fast J121A являє собою сучасний повербанк для ефективної зарядки ваших гаджетів. Він сумісний з безліччю пристроїв, включаючи смартфони, планшети, колонки, навушники різних виробників.
УМБ оснащена двома виходами USB-A, а також портами Type-C і Micro. Є підтримка протоколів швидкої зарядки QC і PD, завдяки чому ви можете поповнити заряд девайсів за лічені хвилини.
Ємність 20000 мАг надає можливість багаторазової зарядки ваших пристроїв. Виріб також оснащений надійним захистом від перегріву, перевантаження, перенапруги.
Компактний дизайн робить J121A зручним для транспортування. LED дисплей забезпечує точне відстеження рівня заряду, а міцний корпус гарантує довгий термін служби.
Характеристика:
- ємність: 20000 мАг;
- потужність: 22.5 Вт;
- сила струму: 5 А;
- підтримує протоколи швидкої зарядки QC / PD.
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк уперше, заряд батареї, що залишився, який відображається на дисплеї, може бути неточним. Після 1-2 разів повного заряджання та розряджання індикатор відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування відключили електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB для заряджання | 2USB |
| Швидке заряджання QC| PD | Да |
| Дод. роз'єми | Type-c |
| Ємність | 20000mAh |
| Заводський артикул | 6942007608992 |
| Заряджання за технологією QI | Немає |
| Кабель в комплекті | Без кабеля |
| Потужність (W) | 22.5W |
| Показник заряду | LCD Display |
| Сила струму (А) | 5A |
- Ціна: 949 ₴










