
Світильник HOCO HX16 2W. 1200 mAh. Silicone lamp Rabbit (6942007672764) Білий
- Готово до відправки
- Код: ko-35783
499 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Світильник HOCO HX16 2W. 1200 mAh. Silicone lamp Rabbit (6942007672764)
колір: Білий
Опис
Нічник Hoco HX16 завдяки своєму чарівному силіконовому дизайну з кроликом принесе м'яке, затишне освітлення в будь-яку дитячу кімнату. Виготовлений з приємного для шкіри, м'якого силікону, цей ніжний нічник створений для постукування, поплескування — ідеально підходить для маленьких ручок.
КЕРУВАННЯ ДОТИКОМ
Легко вмикайте/вимикайте світло або регулюйте один з 3 рівнів яскравості простим дотиком, поплескуванням або стисканням.
М'ЯКІ, БЕЗПЕЧНІ МАТЕРІАЛИ
Виготовлений з високоякісного силікону з компонентами PP та ABS, що забезпечує м'який та безпечний дотик для дітей.
30-ХВИЛИННИЙ ТАЙМЕР СНУ
Автоматично вимикається через 30 хвилин для економії енергії та щоб допомогти дітям міцно заснути.
ВИТРИВАЛИЙ ТА ПОРТАТИВНИЙ
Оснащений акумулятором ємністю 1200 мАг, що забезпечує до 7 годин використання; повністю заряджається приблизно за 3 години.
ЧУДОВІ ВАРІАНТИ ДИЗАЙНУ
Виберіть один з двох милих стилів — «Ліниве каченя» або «Пухкий зайчик» — щоб вони пасували до декору вашої дитячої кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал каркасу | силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Вид встановлення | Настільна |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Димерування (регулювання яскравості) | З димеруванням |
| кабель | USB Type-C |
| Комплект постачання | Світильник; кабель USB-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | PP + ABS + Silicone |
| Мoдель | HX16 |
| Потужність | 2 W |
| Розміри | 143 × 110 × 86 мм |
| Тип джерела світла | Вбудований світлодіод (LED) |
| Час заряджання | 3 рік |
- Ціна: 499 ₴






