
Зовнішній акумулятор WUW (PD22.5W quick charge) 20000mAh Black (Y202) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-35013
799 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор WUW (PD22.5W quick charge) 20000mAh Black (Y202)
колір: Чорний
Опис
WUW TUGII Y202 — потужний і зручний зовнішній акумулятор ємністю 20 000 mAh для активних користувачів ґаджетів.
Крім великої ємності акумулятора, ще одна важлива особливість моделі Y202 від WUW — вбудовані кабелі. Тобто цей повербанк одразу готовий до використання: не потрібно купувати й потім носити при собі додаткові кабелі. Пристрій завжди цілком готовий до того, щоб поновити заряд девайсів, при чому одночасно двох.
У повербанк WUW Y202 вбудовано:
— кабель USB-C;
— кабель Lightning.
Такий помічник стане незамінним для тих, хто користується одразу двома пристроями, які мають різні роз’єми для заряджання.
Power bank WUW Y202 оснащений світлодіодним цифровим дисплеєм. У режимі реального часу на ньому відображається рівень заряду батареї. Пристрій виготовлений з міцного й вогнестійкого пластику. Має літій-полімерний акумулятор. Оснащений двома роз’ємами — USB та USB-C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Індикація | Дисплей |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Мoдель | TUGII Y202 |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
- Ціна: 799 ₴


