
Зовнішній акумулятор WUW (PD22.5W quick charge) 20000mAh Black (Y138) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-12238
799 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор WUW (PD22.5W quick charge) 20000mAh Black (Y138)
колір: Чорний
Опис
Повербанк WUW Y138 — компактна універсальна батарея, виготовлена з високоякісних матеріалів, дозволить швидко та безпечно зарядити будь-який з ваших гаджетів. Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 20000 мАг.
Зарядний пристрій практичний у використанні. Його зручно брати із собою, не турбуючись про випадкове пошкодження під час транспортування.
ШВИДКА ТА БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА
Оснащений двома роз'ємами USB — для заряджання гаджетів. Type-C можна використовувати як для заряджання гаджетів, так і самої батареї.
Повербанк підтримує технологію швидкого заряджання Power Delivery та Quick Charge 3.0. Технологія швидкого заряджання дозволяє не тільки заряджати в прискореному режимі підключені пристрої, але й зовнішній акумулятор.
Для безпеки гаджетів у пристрій вбудовано кілька рівнів захисту: від перенапруги, перезаряджання, короткого замикання та перегріву.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вага | 400 г |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB; USB Type-C |
| Вхід | 18 W |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | Y138 |
| Потужність | 22.5 W |
| Розміри | 68×148×25 мм |
| Тип батареї | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 799 ₴








