
Зовнішній акумулятор HOCO J144A Hymn power bank(30000mAh) White (6942007642149) Білий
- Готово до відправки
- Код: ko-5070
1 299 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній акумулятор HOCO J144A Hymn power bank(30000mAh) White (6942007642149)
колір: Білий
Опис
HOCO J144A Hymn power bank(30000mAh) — портативний акумулятор ємністю 30000 мАг та зручним дисплеєм, що вказує на рівень заряду. Має USB-C/Micro-USB вхідні порти та подвійний USB 2A вихід.
Виготовлений з якісного та вогнестійкого пластику, має матове покриття. Надійно зібраний корпус не розсипиться від легких ударів та падінь.
Неймовірних 30 000 мАг ємності портативної батареї забезпечать до 10 повноцінних зарядок. Чудовий варіант для подорожей та для відеомейкерів, яким постійно потрібно заряджати купу девайсів.
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк уперше, заряд батареї, що залишився, який відображається на дисплеї, може бути неточним. Після 1-2 разів повного заряджання та розряджання індикатор відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування відключили електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 30000 mAh |
| Індикація | Дисплей |
| Вага | 612 г |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Вхід | 5 V / 2 A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | ABS + PC |
| Мoдель | J144A Hymn |
| Потужність | 12 W |
| Розміри | 164 × 80 × 32.5 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа |
| Функції зарядки | Стандартна |
- Ціна: 1 299 ₴





