
Кріплення Ulanzi Vijimi CM028 Phone Holder (UV-C021GBB1 CM028) (C021GBB1) Чорний
- Готово к отправке
- Код: ko-23288
749 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кріплення Ulanzi Vijimi CM028 Phone Holder (UV-C021GBB1 CM028) (C021GBB1)
колір: Чорний
Магнітний нагрудний ремінь для екшн-камери Ulanzi CM028 Go-Quick II з тримачем для смартфона та швидкозмінним обертовим кріпленням для GoPro, DJI та Insta360 — це ваше найкраще рішення для відеозйомки POV без рук. Незалежно від того, катаєтеся ви на лижах, гірських велосипедах або мотоциклах, плаваєте на човні, займаєтеся бігом або будь-яким іншим видом спорту, це кріплення у формі жилета залишить ваші руки вільними, забезпечуючи надійну та зручну посадку.Конструкція кліпси забезпечує зручне одягання та знімання аксесуару навіть у рукавичках, а високоякісний еластичний ремінь і регульована липучка забезпечують індивідуальну посадку для будь-якого розміру тіла. Завдяки магнітному кріпленню ви можете легко встановлювати та знімати пристрій серії Go-Quick, забезпечуючи швидке перемикання між вертикальним і горизонтальним режимами зйомки завдяки можливості повороту на 360° і нахилу на 180°.Крім того, оснащений затискачем для телефону, цей нагрудний ремінь сумісний з різними екшн-камерами та мобільними телефонами, що робить його універсальним рішенням для всіх ваших пригод. Завдяки вантажопідйомності до 800 г і багатьом варіантам кріплення, включаючи отвір для гвинта 1/4" і кріплення «холодний башмак», Ulanzi CM028 пропонує неперевершену гнучкість і повну сумісність з іншими продуктами серії Go-Quick.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 242 г |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | Нагрудний ремінь; швидкозмінне кріплення; затискач для телефону |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ABS + PC + нейлон |
| Мoдель | CM028 |
| Розміри | 340 × 400 × 90 мм |
| Совместимость | Зі смартфонами шириною 57 – 90 мм, пристроями вагою до 800 г |
| Тип крепежа | Холодний черевик, різьба 1/4", Go-Quick II |
- Цена: 749 ₴










