
Електросамокат з сидінням OKAI Ceetle PRO EA10C Pink 10', 350(900)W, 25Km/h, 10.4Ah, 55Km, 20%, NFC, App.29kg (EA10C-P) Рожевий
- Готово к отправке
- Код: ko-30768
26 799 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електросамокат з сидінням OKAI Ceetle PRO EA10C Pink 10', 350(900)W, 25Km/h, 10.4Ah, 55Km, 20%, NFC, App.29kg (EA10C-P)
колір: Рожевий
OKAI Ceetle Pro EA10C розроблений у стильному ретро-дизайні. Ергономічне сидіння з можливістю регулювати висоту забезпечить комфорт у щоденних поїздках на роботу та під час прогулянок містом.ДО 56 КМ НА ОДНОМУ ЗАРЯДІЕлектросамокат має безщітковий двигун потужністю 900 Вт і акумулятор ємністю 10.4Ah. Він здатен розганятися до 25 км/годину. А одного заряду вистачить, щоб проїхати до 56 км. Максимальний кут підйому становить 20°, тож пагорби — не проблема для OKAI Ceetle Pro EA10C.СИДІННЯ ДЛЯ ЗРУЧНИХ ПОЇЗДОКМодель оснащена м’яким сидінням, яке можна регулювати за висотою. Тепер можна їздити не лише стоячи, але й сидячі. Прогулянки містом ще ніколи не були настільки комфортними!ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇІнформативний дисплей показує швидкість їзди та заряд акумулятора. Щоб почати поїздку, достатньо піднести NFC-картку. Спеціальний додаток, доступний як для Android, так і для iOS дозволяє налаштувати одиниці виміру (милі або км) і персоналізувати режими руху. Також у застосунку можна подивитися статистику своїх поїздок.БЕЗПЕЧНА ЇЗДАМеханічна та електронна гальмівна система забезпечують безпеку гальмування. Яскраві передні та задні світлодіодні фари і бічні відбивачі роблять цей самокат безпечним вибором для їзди в пробках і вночі. Передня фара здатна освітлювати шлях на 35 м вперед.ІДЕАЛЬНИЙ ВИБІР ДЛЯ ДОРОСЛИХ І ПІДЛІТКІВМодель має великі 10-дюймові колеса з вакуумними шинами. Корпус електросамоката OKAI Ceetle Pro EA10C виготовлений з алюмінієвого сплаву. Електротранспорт здатен витримувати до 100 кг і підходить для людей зростом до 2-х метрів.КОМПАКТНИЙ І ЗРУЧНИЙМодель швидко складається і займає мінімум місця. Її легко розмістити в багажнику для транспортування. Знімний акумулятор можна заряджати будь-де. Всього 4-6 годин, і електросамокат знову готовий до пригод!
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OKAI |
| Цвет | Розовый |
| Вес | 29 кг |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 10.4 Ah мАч |
| Вага в упаковці | 33.5 кг |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Тормоз | Спереду: механічні барабанні гальма. Задні: механічні барабанні + електронні гальма |
| Гарантія в місяцях | Обмежена гарантія 12 міс. |
| Диаметр колес | 10" |
| Зріст драйвера | 120 – 200 см |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна дальність пробігу, км | 55 км |
| Максимальна швидкість, км/год | 25 км/год |
| Максимальний кут підйому | 20° |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Мoдель | Ceetle PRO EA10C |
| Необхідний час для повного заряду | 4 – 6 год |
| Номінальна напруга двигуна | 54.6 V |
| Номинальный ток | 2 A А |
| Мощность | 900 W |
| Розмір в розкладеному вигляді, мм | 1145 × 533 × 1045 мм |
| Розмір в складеному вигляді, мм | 1145 × 554 × 614мм |
| Рівень захисту від вологи | IPX5 |
| Сиденье | Із сидінням |
| Температура використання | Від 0 до +40 °C |
| Тип аккумулятора | Літій-іонний |
| Тип двигателя | Безщітковий безредукторний двигун |
| Шини | Вакуумні шини |
- Цена: 26 799 ₴










