
Автомобільний пилосос Usams US-ZB108-1 Mini Handheld Vacuum Cleaner Black (XCQZB10801) Чорний
- Готово к отправке
- Код: ko-15608
1 199 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Автомобільний пилосос Usams US-ZB108-1 Mini Handheld Vacuum Cleaner Black (XCQZB10801)
колір: Чорний
Usams US-ZB108-1 Mini Handheld Vacuum Cleaner Black ─ мініатюрний автомобільний пилосос. Інтерфейс зарядки - USB Type C, кабель додається в комплекті з аксессуаром.Також разом з пилососом є дві насадки, які розширюють можливості пристрою.
Пристрій виконаний з сучасного полікарбонату і термопластика ABS, що, в свою чергу, забезпечує надійність і довговічність пилососа. Підтримує високу потужність, завдяки чому допоможе очистити всі забруднені важкодоступні зазори автомобіля: якісно очищає дрібні елементи, пил в зазорах кнопок, кутах.
Компактний пилосос створений, щоб усувати невеликі за об’ємом забруднення Пилозбірник має невеликий обсяг - 120 мл, тому ідеально підходить, щоб зібрати розсипані крихти, сигаретний попіл, шерсть тварин, легко очищає як гладкі, так і пористі поверхні.
Мініатюрний розмір ─ 32 см в довжину ─ дозволяє возити пристрій в автомобілі, він поміщається в кишені дверей салону або в бардачок Зарядка пристрою відбувається за 2.5 год, час безперервної роботи становить 15 хв, завдяки чому є можливість подбати про чистоту салону авто в будь-який час тримаючи його в одній руці.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Usams |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2000 mAh |
| Вес | 450 г |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | Mini Handheld Vacuum Cleaner |
| Объем контейнера для мусора | 120 мл |
| Пилозбірник | Контейнер |
| Мощность | 80 W |
| Рабочее давление | 5500 Па бар |
| Розміри | 322 × 76 × 76 мм |
| Тип питания | Від акумулятора |
| Тип уборки | Сухе |
| Час заряджання | 2.5 год |
| Время работы от аккумулятора | 15 хв мин |
- Цена: 1 199 ₴








