
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ32A Fresh PD30W+QC3.0 car charger metal gray (6941991118579) Сірий
- Нет в наличии
- Код: ko-33794
200 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ32A Fresh PD30W+QC3.0 car charger metal gray (6941991118579)
колір: Сірий
Опис
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ32A Fresh PD30W+QC3.0 car charger metal gray — розроблений для ефективного, безпечного заряджання сучасних гаджетів від гнізда прикурювача. Воно відрізняється винятковою надійністю, високою потужністю при компактних розмірах і оснащене відразу двома різними роз'ємами, які можуть використовуватися одночасно.
ОСОБЛИВОСТІ
− Сучасний дизайн з плавними вигинами та яскравими деталями, які привабливо контрастують із благородним блиском металу.
− Компактні розміри: 53×25мм — лаконічно доповнює функціонал центральної консолі, не заважає та не відволікає увагу.
− Якісні електронні компоненти та корпус із надійної комбінації алюмінієвого сплаву та міцного пластику.
− Металеві нижні та бічні контакти, які забезпечують щільну посадку у гніздо прикурювача.
− Широкий діапазон вхідного напруги: 12–24V, забезпечує сумісність із більшістю автомобілів.
− Роз'єми Type-C та USB-A, загальна максимальна потужність на виході яких становить 15W (5V/3A).
− Максимальна потужність на виході роз'єму Type-C: 30W (5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A та 3.3–11V/2.75A для PPS).
− Максимальна потужність на виході роз'єму USB-A: 18W (5V/3A, 9V/2A та 12V/1.5A).
− Підтримка швидкого заряджання за протоколами PD, QC3.0, FCP, AFC через роз'єм Type-C та QC3.0, FCP, AFC через роз'єм USB-A.
− Технологія Smart ID та багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження, стрибків напруги та короткого замикання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Цвет | Серый |
| Количество USB-портов | 2 |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 20 г |
| Вихід | 5V |
| Выходная мощность | 30 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходной ток | 3 A |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | BZ32A |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 30 W; Quick Charge 3.0 |
- Цена: 200 ₴






