
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Max Dual Fast Charger Car Charger U+C 60W Blue (CGJM000103) Синій
- Готово к отправке
- Код: ko-9302
499 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Max Dual Fast Charger Car Charger U+C 60W Blue (CGJM000103)
колір: Синій
Опис
Baseus Golden Contactor Max Dual Fast Charger Car Charger U+C 60W Blue ─ це автомобільний пристрій для зарядки гаджетів з технологією Quick Charge. Пристрій має 2 USB-входи: USB таType-C. З його допомогою можна швидко заряджати різні девайси в автомобілі.
Аксесуар має стильний дизайн, зовнішній корпус виготовлений із металу, який стійкий до високих температур та зовнішніх пошкоджень.
Для безпеки гаджетів в пристрій вбудований інтелектуальний захист від короткого замикання, перепадів напруги, перегріву, перевантаження та перезарядки.
Особливості:
− Потужність: 30W+30W Max;
− Стандарт швидкого заряджання: Quick Charge;
− Кількість USB-портів: 2;
− Мінімалістичний та стильний дизайн.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Цвет | Синий |
| Количество USB-портов | 2 |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 50 г |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Выходная мощность | 60 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходной ток | 3 A |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | Golden Contactor Max Dual Fast Charger |
| Быстрая зарядка | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
- Цена: 499 ₴











