
Зовнішній акумулятор HOCO Q3 Pro 22.5W+PD20W fully compatible power bank(10000mAh) Black (6931474765840) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-3792
799 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор HOCO Q3 Pro 22.5W+PD20W fully compatible power bank(10000mAh) Black (6931474765840)
колір: Чорний
Опис
Hoco Q3 Pro — мобільний зарядний пристрій для підзарядки смартфона, планшета, плеєра. Потужний акумулятор має зручну форму, невелику вагу, сучасний дизайн і індикацію заряду.
Підтримка технологій PD20W та QC3.0 дозволяє підзарядити гаджет удвічі швидше, ніж від звичайного пауербанку. Ємності 10000 мАг вистачить, щоб відновити заряд декількох смартфонів. Роз’єми USB Type-A та USB Type-C дозволяють одночасно заряджати два гаджети.
Корпус виготовлений з ABS-пластика й міцного полікарбонату. Він стійкий до механічних пошкоджень і добре захищає електроніку від зовнішнього впливу.
Цифровий дисплей показує, скільки заряду залишилося у портативного акумулятора. Вбудований захист від перенапруги на вході й виході, перегріву, перепадів напруги, короткого замикання, перезаряджання й повного розряджання робить пристрій безпечним і надійним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Індикація | Дисплей |
| Вага | 168 г |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Мoдель | Q3 Pro |
| Потужність | 22.5 W |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 59 × 81 × 25 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 799 ₴









