
Автомобільний пилосос HOCO ZP16 Wave wireless vacuum cleaner(blowing and suction integrated) White (6942007660853) Білий
- Готово к отправке
- Код: ko-34572
799 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Автомобільний пилосос HOCO ZP16 Wave wireless vacuum cleaner(blowing and suction integrated) White (6942007660853)
колір: Білий
Опис
Автомобільний пилосос HOCO ZP16 Wave wireless vacuum cleaner(blowing and suction integrated) White — це багатофункціональний пристрій, який допоможе впоратися з різними завданнями вдома та в автомобілі. Завдяки високій потужності та універсальним аксесуарам пилосос дозволяє легко підтримувати чистоту навіть у важкодоступних місцях.
ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ:
− Всмоктування пилу та дрібного сміття.
− Зворотне видування повітря для очищення важкодоступних місць.
− Ефективне прибирання шерсті домашніх тварин, клавіатур і килимів.
ОСОБЛИВОСТІ:
− Потужний двигун на 50 Вт для високої сили всмоктування (3500 Па).
− Місткий акумулятор 3600 mAh, що забезпечує до 20 хвилин автономної роботи.
− Компактний дизайн та зручність у використанні.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3600 mAh |
| Вес | 440 г |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Цвет | Белый |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | ZP16 Wave |
| Объем контейнера для мусора | 200 мл |
| Пилозбірник | Контейнер |
| Мощность | 50 W |
| Рабочее давление | 3500 Па бар |
| Розміри | 292 × 63 × 64 мм |
| Тип питания | Від акумулятора |
| Тип уборки | Сухе |
| Час заряджання | 3 – 4 год |
| Время работы от аккумулятора | 13 – 23 хв мин |
- Цена: 799 ₴










