
УМБ Dudao 20000mAh K6Pro+ 10W USB A,USB C In/Out,with USB C/Lightning/MicroUSB/USB A cables Black 6977196682393
- Готово до відправки
- Код: tdb-905950
999 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УМБ Dudao 20000mAh K6Pro+ 10W USB-A,USB-C In/Out,with USB-C/Lightning/MicroUSB/USB-A cables Black
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dudao |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0 |
| Вага нетто | 0.53 |
| Висота | 5 |
| Висота пакування | 18 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 7 |
| Довжина пакування | 4 см |
| Заводський номер | 6977196682393 |
| Мoдель | 6977196682393 |
| Ширина | 14 |
| Ширина пакування | 11.5 см |
- Ціна: 999 ₴






