
Подовжувач HDMI по кабелю UTP до 60м з БЖ, RX/TX V1.4 1080p 60Hz 3D DD7.1 Vention AKGH0-EU
- Немає в наявності
- Код: tdb-871477
2 099 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подовжувач HDMI по кабелю UTP до 60м з БЖ, (RX/TX) V1.4 1080p 60Hz 3D DD7.1 Vention
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.21 |
| Вага нетто | 0.2 |
| Версія інтерфейсу | Ver. 1.4 |
| Висота | 2 |
| Висота пакування | 13.9 см |
| Вихід | HDMI |
| Вхід | HDMI |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 7.1 |
| Довжина пакування | 7.5 см |
| Заводський номер | 6922794758971 |
| Мoдель | AKGH0-EU |
| Ширина | 5.25 |
| Ширина пакування | 9.2 см |
- Ціна: 2 099 ₴








