
Кабель USB 3.1 Type C M M, 3.0 м, 240W, 480Mbps, чорний S1027 (Чорний/сріблястий)
- Немає в наявності
- Код: tdb-869409
599 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабель USB 3.1 Type-C M-M, 3.0 м, 240W, 480Mbps, чорний
колір: Чорний/сріблястий
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.12 |
| Вага нетто | 0 |
| Версія | USB 3.1 |
| Висота | 0 |
| Висота пакування | 19 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 3 |
| Довжина пакування | 1 см |
| Заводський номер | 6951199010278 |
| Колір | Чорний/сріблястий |
| Мoдель | S1027 |
| Роз'єм 1 | Type-C |
| Роз'єм 2 | Type-C |
| Ширина | 0 |
| Ширина пакування | 14 см |
- Ціна: 599 ₴

