
Перехідник живлення для ноутбуків PD Type C > DC 20V 6.0*3.7мм Asus S1047
- Немає в наявності
- Код: tdb-869406
309 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перехідник живлення для ноутбуків PD Type-C -> DC 20V 6.0*3.7мм (Asus)
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єм 1 | Type-C |
| Роз'єм 2 | DC connector |
| Довжина | 0 |
| Ширина | 0 |
| Висота | 0 |
| Мoдель | S1047 |
| Гарантія | 12 |
| Вага брутто | 0.01 |
| Вага нетто | 0 |
| Висота пакування | 1 см |
| Довжина пакування | 2.5 см |
| Ширина пакування | 4 см |
| Заводський номер | 6951199010476 |
| Тип підключення перехідника | мама-тато |
- Ціна: 309 ₴

