
Автомобільне кріплення Defender Car holder CH 155+ 60 85 мм 29155
- Готово к отправке
- Код: tdb-843192
249 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Автомобільне кріплення Defender Car holder CH-155+ 60-85 мм
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Defender |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 0.1 |
| Вага нетто | 0.08 |
| Высота | 7 |
| Висота пакування | 8 см |
| Гарантія | 6 |
| Длина | 11 |
| Довжина пакування | 9 см |
| Заводський номер | 4745090820355 |
| Кріплення тримача | Вакуумна присоска |
| Максимальная ширина | 85 |
| Мoдель | 29155 |
| Минимальная ширина | 60 |
| Тримач для смартфона | Да |
| Ширина | 11.3 |
| Ширина пакування | 7.3 см |
- Цена: 249 ₴










