
Перехідник USB 3.1 Type C > VGA F , HP синій DHC-CT201
- Немає в наявності
- Код: tdb-820569
499 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перехідник USB 3.1 Type-C --> VGA (F), DHC-CT201 HP синій
Перехідник HP DHC-CT201 є простим та зручним способом передачі мультимедіа з обладнаного роз’ємом USB-C комп'ютера, ноутбука, планшета або смартфона на VGA порт телевізора, монітора чи проектора.
Для передачі медіафайлів з USB-C пристрою просто приєднайте до нього перехідник, а VGA пристрій приєднайте за допомогою додаткового кабелю. Перехідник HP DHC-CT201 підтримує розділову здатність VGA до 1920x1080p при 60 Гц.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага брутто | 0.05 |
| Вага нетто | 0.03 |
| Висота | 4.5 |
| Висота пакування | 2 см |
| Гарантія | 24 |
| Довжина | 4.15 |
| Довжина пакування | 10 см |
| Заводський номер | 6972431710091 |
| Мoдель | DHC-CT201 |
| Роз'єм 1 | Type-C |
| Роз'єм 2 | VGA |
| Тип підключення перехідника | мама-тато |
| Ширина | 1.35 |
| Ширина пакування | 15 см |
- Ціна: 499 ₴





