
Кабель USB 3.2 Type C M M, 1.0 м, 100W, PD3.0 Gen2, 4K 60Hz чорний S0595 (Чорний)
- Немає в наявності
- Код: tdb-816571
649 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабель USB 3.2 Type-C M-M, 1.0 м, 100W, PD3.0 Gen2, 4K 60Hz
колір: Чорний
Роз'єми: USB-C PD / USB-C PD
Матеріал: Алюміній + TPU + Yейлон
Струм: 20 В / 3А
Довжина кабелю: 2 м
Функції: зарядка / передача даних
Сумісність: Пристрої з портом USB-C
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.075 |
| Вага нетто | 0.045 |
| Версія | USB 3.1 |
| Висота | 1 |
| Висота пакування | 2 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 1 |
| Довжина пакування | 7 см |
| Заводський номер | 6951199005953 |
| Мoдель | S0595 |
| Роз'єм 1 | Type-C |
| Роз'єм 2 | Type-C |
| Ширина | 1 |
| Ширина пакування | 12 см |
- Ціна: 649 ₴

