
ДБЖ Marsriva DC UPS KP9 240VAC 11xDC+PoE24V1A+USB,2x48V2.A,1x912V3A,7x12V5A,1x5V2A 100W 24000mAh KP9_MARSRIVA
- Немає в наявності
- Код: tdb-884805
7 999 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
ДБЖ Marsriva DC UPS KP9 240VAC 11xDC+PoE24V1A+USB,2x48V2.A,1x912V3A,7x12V5A,1x5V2A 100W 24000mAh
Джерело безперебійного живлення Marsriva DC UPS KP9 призначене для забезпечення стабільної роботи електроприладів за відсутності основного джерела електроживлення або при перебоях з електропостачанням.
Заряджайте з його допомогою відеореєстратори та мережеве обладнання від вихідної напруги постійного струму 48 В/2,0 А.
У вашому розпорядженні буде 11 портів постійного струму - 2 порти DC 48В/2,0А, DC 9V/12V(на вибір)/3.0A, 7 портів DC 12V/5A, DC 5V/2.0A, роз'єм Gigabit PoE 24V/1.0A або 48V/0.7A, який забезпечує блискавичну швидкість обміну даними, та порт USB Type-А. Про поточний стан живлення ДБЖ сповіщатиме LCD дисплей.
Перемикання ДБЖ Marsriva DC UPS KP9 на автономну роботу здійснюється миттєво. Чотири довговічні LiFePO4 акумулятори загальною ємністю 24000 мАг можуть заживити одночасно до 13 пристроїв з максимальною вихідною потужністю до 100 Вт.
Металевий корпус покращує відвід тепла з внутрішніх компонентів ДБЖ, а вентиляційні отвори на бокових панелях сприяють його швидкому та тихому охолодженню.
ДБЖ Marsriva DC UPS KP9 оснащене інтелектуальною системою захисту від надмірного розряду, перезарядження та короткого замикання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marsriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 24000 маг |
| Вага | 1880 |
| Вага брутто | 2.4 |
| Вага нетто | 1.88 |
| Висота | 5.3 |
| Висота пакування | 10 см |
| Вихідний струм | 5 |
| Гарантія | 24 |
| Довжина | 22 |
| Довжина пакування | 28.5 см |
| Заводський номер | 6976781621571 |
| Мoдель | KP9_MARSRIVA |
| Ширина | 25.8 |
| Ширина пакування | 35 см |
- Ціна: 7 999 ₴






