
УМБ Hoco Great fast charging power bank DB50 80000mAh |2Type-C/4USB, 22.5W/3A, PD/QC| (6942007614221) black
- Готово до відправки
- Код: up-000011249-24167
2 879 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УМБ Hoco Great fast charging power bank DB50 80000mAh |2Type-C/4USB, 22.5W/3A, PD/QC| (6942007614221) black
колір: Чорний
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк уперше, заряд батареї, що залишився, який відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повного заряджання та розряджання індикатор відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування відключили електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кабель в комплекті | Без кабеля |
| Ємність | 80000mAh |
| Потужність (W) | 22.5W |
| Швидке заряджання QC| PD | Да |
| USB для заряджання | 4USB |
| Показник заряду | LCD Display |
| Дод. роз'єми | Type-c |
| Заряджання за технологією QI | Немає |
| Сила струму (А) | 3.0A |
| Заводський артикул | 6942007614221 |
- Ціна: 2 879 ₴








