
УМБ HOCO Sabio fully compatible power bank with 3 cables J132A 20000mAh |1USB/1Type-C, 22.5W/3A, PD/QC| (6942007632591) black
- Готово до відправки
- Код: up-000011235-24153
1 089 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УМБ HOCO Sabio fully compatible power bank with 3 cables J132A 20000mAh |1USB/1Type-C, 22.5W/3A, PD/QC| (6942007632591) black
колір: Чорний
Повербанк HOCO Sabio J132A (20000mAh) з 3 вбудованими кабелями-універсальне рішення для зарядки
HOCO Sabio J132A-це потужний і універсальний повербанк, оснащений трьома вбудованими кабелями (2 Type-C і 1 Lightning), що робить його ідеальним вибором для користувачів різних пристроїв. Завдяки підтримці швидкої зарядки і цифровому LED-дисплею, він забезпечує зручне і ефективне використання.
Основні характеристики:
- Ємність: 20000mAh (74Wh), номінальна ємність 11000mAh
- Входу:
- USB-C: 18W
- Вихід:
- USB-C: 20W (PD/QC/FCP/AFC)
- Вбудований USB-C кабель: 22.5W (QC/FCP/SCP/AFC)
- USB-A: 5V/3A
- Вбудований Lightning кабель: 5V/2.4A
- Загальна потужність: 5V/2A
- Дисплей: цифровий LED-індикатор рівня заряду
- Матеріал: вогнестійкий корпус з ABS + PC + літій-полімерний акумулятор
- Розмір: 152*67*31 мм
- Вага: 420 г
- Додатково: 3 вбудованих кабелю (2 Type-C, 1 Lightning)
Для покупців:HOCO Sabio J132A-це зручне рішення для користувачів, яким важлива універсальність і можливість зарядки різних пристроїв без необхідності носити додаткові кабелі. Підтримка швидкої зарядки робить цей повербанк затребуваним серед активних користувачів гаджетів.
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк уперше, заряд батареї, що залишився, який відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повного заряджання та розряджання індикатор відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування відключили електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB для заряджання | 1USB |
| Швидке заряджання QC| PD | Да |
| Дод. роз'єми | Type-c |
| Ємність | 20000mAh |
| Заводський артикул | 6942007632591 |
| Заряджання за технологією QI | Немає |
| Кабель в комплекті | Combo |
| Потужність (W) | 22.5W |
| Показник заряду | LCD Display |
| Сила струму (А) | 3.0A |
- Ціна: 1 089 ₴






