
УМБ HOCO Astute fully compatible power bank J101B 30000mAh |2USB/Type-C, 20W/5A, PD/QC| (6931474782519) black
- Готово до відправки
- Код: up-000009157-25747
1 369 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УМБ HOCO Astute fully compatible power bank J101B 30000mAh |2USB/Type-C, 20W/5A, PD/QC| (6931474782519) black
колір: Чорний
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк уперше, заряд батареї, що залишився, який відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повного заряджання та розряджання індикатор відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування відключили електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB для заряджання | 2USB |
| Швидке заряджання QC| PD | Да |
| Дод. роз'єми | Type-c |
| Ємність | 30000mAh |
| Заводський артикул | 6931474782519 |
| Заряджання за технологією QI | Немає |
| Кабель в комплекті | Micro USB |
| Потужність (W) | 20W |
| Показник заряду | LED Індикатор |
| Сила струму (А) | 5A |
- Ціна: 1 369 ₴










