
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ54 Graceful 22.5W+PD20W fully compatible flashlight power bank (10000mAh) Black (6941991111617)
- Немає в наявності
- Код: ksm-55354
631 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ54 Graceful 22.5W+PD20W fully compatible flashlight power bank (10000mAh) Black (6941991111617)
цвет: Черный
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ54 Graceful із вбудованим ліхтариком та ремінцем забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 10 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений вхідним портом USB Type-C 18 W та двома вихідними портами: USB Type-C 20 W (PD/QC/FCP/AFC) і USB-A 22,5 W (QC/FCP/SCP/AFC), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Акумулятор BOROFONE BJ54 Graceful стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 239 г |
| Вхід | 18 W |
| Дизайн | Креативний |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Заводський номер | 694199111617 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Мoдель | BJ54 Graceful |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особливості | З ліхтарем |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 131 × 53 × 26 мм |
| Роз'єми | Type-C |
| Способ зарядки | Дротове |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP; AFC |
- Ціна: 631 ₴






