
Зовнішній акумулятор HOCO J100 High-ranking power bank(10000mAh) Black (6931474783561)
- Немає в наявності
- Код: ksm-47791
444 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор HOCO J100 High-ranking power bank(10000mAh) Black (6931474783561)
HOCO J100 High-ranking — це легкий, тонкий зовнішній акумулятор, розроблений для комфортного заряджання гаджетів. Модель реалізована в стильному, мінімалістичному дизайні, вирізняється надійною збіркою та тривалим терміном служби. ЗРУЧНИЙ І КОМПАКТНИЙ Розміри пристрою можна порівняти з розмірами більшості моделей сучасних смартфонів. Його зручно носити з собою навіть у кишені та легко тримати в одній руці разом з телефоном. Корпус виготовлений із міцної комбінації ABS-пластику та вогнетривкого полікарбонату, що гарантує безпеку та захист внутрішніх компонентів при падіннях. ЄМНІСТЬ 10 000 mAh Літій-полімерний акумулятор відрізняється високою енергоефективністю та низьким рівнем саморозряду. Зовнішній акумулятор HOCO J100 High-ranking має номінальну місткість 10000mAh. Цього вистачить, щоб зарядити смартфон, навушники й смартгодинник. Контролювати рівень заряду акумулятора допоможуть LED-індикатори. ЗАРЯДЖАЄ ДВА ПРИСТРОЇ ОДНОЧАСНО Пристрій оснащений парою USB-портів для заряджання гаджетів. Одночасно можна підзарядити смартфон і бездротові навушники. Безпека та стабільність процесу заряджання забезпечується багаторівневою системою захисту й запатентованою технологією Intelligent Balance. У комплект до повербанка входить кабель micro-USB.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Вага | 220 г |
| Тип товару | Пауербанк |
| Вихідні інтерфейси | 2 х USB-A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2.1 A |
| Загальна потужність | 10.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Матеріал | ABS + PC |
| Мoдель | J100 High-ranking |
| Особливості | з LED індикатором |
| Призначення | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 136 х 68 х 15 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | дротове |
| Колір | Black |
- Ціна: 444 ₴





